Flaka Krelani sjell poza ‘të nxehta’ nga pishina - Bota Sot
Flaka Krelani sjell poza ‘të nxehta’ nga pishina

Bota e Yjeve

Flaka Krelani sjell poza ‘të nxehta’ nga pishina

Më: 10 mars 2018 Në ora: 08:36
Flaka Krelani

Këngëtarja e njohur nga Gjakova, Flaka Krelani, ka kdisa muaj që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj.

Megjithatë, ajo vazhdon të jetë e angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore të ndryshme.

Krelani është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Jo të pakta janë rastet, kur këngëtarja publikon edhe ndonjë fotografi provokuese.

 

Shout out to Albania where I always get the perfect treatment ? #Throwback #GreatTimes

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

E tillë ajo është shfaqur në imazhet e fundit të publikuara në rrjetin social Instagram, në të cilin është shfaqur me bikini teksa relaksohet në një pishinë.

“Kjo është për Shqipërinë që gjithmonë më trajton mirë”, ka shkruar Flaka në mbishkrimin e fotografisë.

Ndryshe, e pyetur në shumë intervista, këngëtarja ka refuzuar gjithmonë të flasë rreth statusit të saj emotiv. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test