E çuditshme me çka shkon në aeroport aktorja Anne Hathaway - Bota Sot
E çuditshme me çka shkon në aeroport aktorja Anne Hathaway

Bota e Yjeve

E çuditshme me çka shkon në aeroport aktorja Anne Hathaway

Më: 10 mars 2018 Në ora: 09:09
Anne Hathaway

Në pizhame apo në tuta

Anne Hathaway ka bërë një dalje shumë interesante dhe atë pas një stuhie që ndodhi mbrëmë në Neë York.

Në fakt ky dimër ishte shumë i vështirë dhe i rëndë në metropolin amerikan.

Dhe pikërisht këtë javë një stuhi e re e borës e goditi qytetin pikërisht në kohën kur Anne zgjodhi të pushojë aty.

E veshur me pizhame apo me tuta ajo ka shkuar në aeroportin e JFK për të kapur avionin pë në Florida pasi disa fluturime ishin anuluar për shkak të stuhive të borës.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test