S’do t’ja dijë për kritikat: Ilda Bejleri i marros të gjithë me pamjen ‘hot’ - Bota Sot
S’do t’ja dijë për kritikat: Ilda Bejleri i marros të gjithë me pamjen ‘hot’

Bota e Yjeve

S’do t’ja dijë për kritikat: Ilda Bejleri i marros të gjithë me pamjen ‘hot’

Më: 10 mars 2018 Në ora: 11:57
Ilda Bejleri

Ajo njihet si një prej moderatoreve më sexy të sportit dhe nuk rresht së joshuri ndjekësit dhe teleshikuesit e emisionit “Zona Gol” me linjat e saj bombastike.

Por së fundmi, Ilda Bejleri ka lënë pa fjalë publikun e emisionit “Xing me Ermalin” me pamjen e saj super sexy.

Bejleri është futur në skenën e emisionit e veshur me një kostum të zi të shndrritshëm, që i ekspozonte format e shumëpërfolura trupore.

Kjo dalje e re e Ildës vjen vetëm pak kohë pas përplasjes virtuale me gazetarin Mustafa Nano, i cili e kritikoi moderatoren për veshjet sipas tij “vulgare”, që ajo vesh në emisionin e saj sportiv.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test