Kourtney shfaqet seksi teksa vrapon - Bota Sot
Kourtney shfaqet seksi teksa vrapon

Bota e Yjeve

Kourtney shfaqet seksi teksa vrapon

Më: 10 mars 2018 Në ora: 13:23
Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian dhe i dashuri i saj Younes Bendjima duket se janë në një lidhje herë të ndarë, herë të bashkuar.

Dyshja u zbuluan që nuk po e ndiqnin njëri tjetrin në rrjetin social Instagram, por më pas ajo publikoi Instastory teksa shihej me të në një market, përcjell Bota sot.

Por të premten, ajo publikoi një foto të saj, e veshur në bikini, teksa vrapon në plazh dhe duket mjaft seksi, me fizikun për mrekulli./BS/

Image

 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test