Muaj mjalti në Utah - Bota Sot
Muaj mjalti në Utah

Bota e Yjeve

Muaj mjalti në Utah

Më: 10 mars 2018 Në ora: 14:56
Emily Ratajkowski

Dy javë pasi Emily Ratajkowski u martua me Sebastian Bear-McClard në një ceremoni sekrete, çifti duket se po feston muajin e mjaltit në Utah.

Në disa postime në Instagram, të dy, Emily dhe Sebastian postuan foto nga pushimet e tyre romantike me pamje që lënë pa frymë.

 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test