Si të kaloni fundjavën? Teylor Swift iu sygjeron - Bota Sot
Si të kaloni fundjavën? Teylor Swift iu sygjeron

Bota e Yjeve

Si të kaloni fundjavën? Teylor Swift iu sygjeron

Më: 10 mars 2018 Në ora: 16:57
Teylor Swift dhe Joe Alwyn

Kanë zgjedhur Malibunë, Kaloforni, për të kaluar fundjavën e tyre së bashku dhe duket se një gjë e tillë i ka pëlqyer së tepërmi çiftit më të famshëm të Hollwyood.

Bëhet fjalë për Taylor Swift dhe të dashurin e saj, Joe Alwyn të cilët janë fotografuar së bashku duke ushtruar sportin e tyre të preferuar.

Të veshur sport, çifti ka zgjedhur të marshojë nëpër Solstice Canyon, pavarësisht temperaturave të larta.

Një burim tha për E!News: ‘Taylor dukej shumë shumë afër Joe, duke u mbajtur në krahun e tij dhe duke shtrënguar duart. Ata dukeshin shumë të qetë me njëri-tjetrin dhe të relaksuar”.

Çifti ka ecur për rreth 90 minuta, derisa mbërritën në majë të kodrës nga ku mund të shikonin oqeanin.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test