Kush është policja seksi e Tiranës? - Bota Sot
Kush është policja seksi e Tiranës?

Bota e Yjeve

Kush është policja seksi e Tiranës?

Më: 11 mars 2018 Në ora: 07:45
Disilva Muçopata

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj duket se i ka “hapur punë” polices, foton e së cilës e publikoi bashkë me 364 foto të grave të tjera me rastin e 8-marsit, për t’i falenderuar.

Disilva Muçopata, quhet punonjësja e bashkisë së Tiranës e cila po çmend rrjetin. Bukuroshja në foton e publikuar nga kryebashkiaku ka thithur menjëherë vëmendje dhe se është shumë e ndjekur në rrjetet sociale duke marrë pafund pëlqime e komente pozitive.

Kujtojmë që kryetari i Bashkisë se Tiranës, Erion Veliaj ditën e 8 Marsit, publikoi një foto me zonjat e bashkisë të cilat dukeshin mjaft simpatike. Duket që bashkia e Tiranës ka në staf vajza dhe zonja shumë të bukura e seksi.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test