Pantallonat s’ia mbajnë të pasmet, i shqyhen në rrugë - Bota Sot
Pantallonat s’ia mbajnë të pasmet, i shqyhen në rrugë

Bota e Yjeve

Pantallonat s’ia mbajnë të pasmet, i shqyhen në rrugë

Nga: Bota sot Më: 11 mars 2018 Në ora: 08:54
Carla Howe

Ajo është e njohur për format e saj të lakmueshme, të cilat i ka ekpozuar për Playboy.

Por Carla Howe, pësoi një aksident me rroba derisa u shfaq në rrugët e Londrës për shëtitje të shtunën, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

27-vjeçares me forma shpërthyese iu shqyen pantallonat lëkurë vjollce në prapanicë.

Ajo provokoi edhe me gjoksin e saj, të cilin e ekspozoi vetëm me sytjena të bardha dhe asgjë tjetër./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test