Bella dhe Stella, puthje pasionante - Bota Sot
Bella dhe Stella, puthje pasionante

Bota e Yjeve

Bella dhe Stella, puthje pasionante

Më: 11 mars 2018 Në ora: 18:16
Bella Hadid dhe Stella Maxwell

Ato janë mikesha shumë të mira, dhe janë parë në disa festa së bashku ndër vite.

Bella Hadid dhe Stella Maxwell e kanë vërtetuar marrëdhënien e tyre të ngushtë në një festë në vitin 2015, kur janë parë duke u puthur me njëra-tjetrën.

Sipas “The Sun”, dy bukuroshet ndanë një puthje pasionante tre vite më parë në një event të revistës “LOVE” në Londër dhe “kishin sy vetëm për njëra tjetrën”.

Një burim tha për gazetën britanike: “Bella dhe Stela ishin në një tavolinë në qoshe por kishin sy vetëm për njëra tjetrën. Ato po putheshin me pasion dhe duket se po kënaqeshin shumë”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test