Brad Pitt preferon të qëndrojë beqar - Bota Sot
Brad Pitt preferon të qëndrojë beqar

Bota e Yjeve

Brad Pitt preferon të qëndrojë beqar

Më: 11 mars 2018 Në ora: 19:39
Brad Pitt

Ndarja e tij me aktoren e famshme, Angelina Jolie kishte bërë bujë në media, duke thyer zemrat e shumë fansave të cilët kishin dëshirë t’i shohi bashkë.

Brad Pitt, aktori i famshëm po e merr veten nga shkurorëzimi përmes ushtrimeve në palestër dhe meditimeve.

Megjithatë, vendimi më drastik i bërë nga aktori, në këtë kohë vendimtare të jetës, është – beqaria.

Pitt ka vendosur që mos të ketë ndonjë të dashur në krah, ku po dëshiron ta “largojë nga mendja” ish-bashkëshorten disavjeçare, Jolie.

Sipas burimit të gazetës britanike, aktori 54-vjeçar ka qenë gjithmonë në lidhje të gjata, duke e bërë të harrojë se si duket të jesh vetëm – dhe tani po përpiqet të rimerr veten.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test