Motrat Kardashian e kanë një arsye që të festojnë - Bota Sot
Motrat Kardashian e kanë një arsye që të festojnë

Bota e Yjeve

Motrat Kardashian e kanë një arsye që të festojnë

Më: 12 mars 2018 Në ora: 07:53
Motrat kishin zgjedhur ngjyrën rozë

Motrat më të famshme të familjes Kardashian, kanë mbajtur “Baby shower”,për fëmijën që shumë shpejtë pritet ta sjellë në jetë, Khloe Kardashian.

Derisa fëmija që do të lind është vajzë, edhe motrat kishin zgjedhur ngjyrën rozë, teksa shfaqen joshëse dhe atraktive si gjithmonë.

Kjo është foshnja e tretë që do i bashkohet familjes së madhe këtë vit, pasi para pak muajsh ishte Kylie që u bë me vajzë në fillim të shkurtit dhe Kim u bë nënë për herë të tretë me 27 shkurt.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test