Modelja e famshme pas martesës shijon muajin e mjaltit - Bota Sot
Modelja e famshme pas martesës shijon muajin e mjaltit

Bota e Yjeve

Modelja e famshme pas martesës shijon muajin e mjaltit

Më: 12 mars 2018 Në ora: 08:13
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski, modelja 25-vjeçare ka kurorëzuar lidhjen disamujore me Sebastian Bear-McClellardin.

Dyshja befasoi me zgjedhjen për destinacionin e muajit të mjaltit.

Ajo dhe aktori aktualisht janë në mes të një shkretëtirë në një udhëtim romantik.

Dhe në vend të valëve tradicionale të detit, plazheve me rërë, Emily dhe Sebastian udhëtuan në rizoma luksoze në mes të shkretëtirës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test