29-vjeçarja s’i lë asgjë imagjinatës - Bota Sot
29-vjeçarja s’i lë asgjë imagjinatës

Bota e Yjeve

29-vjeçarja s’i lë asgjë imagjinatës

Nga: Bota sot Më: 12 mars 2018 Në ora: 08:54
Kayleigh Morris

Ajo kurrë nuk ka qenë e turpshme asnjëherë për të treguar format e saj në veshje të rrezikshme.

Dhe Kayleigh Morris, u rikthye edhe një herë me rrënjët e stilit të saj të vjetër, mbrëmjen e së shtunës, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ylli i "Ex On The Beach" ishte siguruar që e gjithë vëmendja të ishte tek ajo, duke u shfaqur me një fustan që kishte shumë prerje.

29-vjeçarja s’i la asgjë imagjinatës me fustanin e saj pa mbathje, derisa ishte nisur drejt një restoranti në Londër./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test