E zjarrtë, Chantel nxjerr gjoks e kofshë në Kaliforni - Bota Sot
E zjarrtë, Chantel nxjerr gjoks e kofshë në Kaliforni

Bota e Yjeve

E zjarrtë, Chantel nxjerr gjoks e kofshë në Kaliforni

Nga: Bota sot Më: 12 mars 2018 Në ora: 09:02
Chantel Jeffries

Ajo është e njohur për ekspozimin e formave të saj vrasëse në rrjetet sociale.

Por, Chantel Jeffries tërhoqi vëmendjen edhe në tepihun e kuq të çmimeve iHeartRadio në Inglewood të Kalifornisë të dielën pasdite, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Sirena 24-vjeçare mahniti me një fustan ngjyrë ari me prerje të thella dhe një çarje të kofshëve, që ia mundësuan ekspozimin e gjoksit dhe këmbëve seksi./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test