Gruaja me këmbët e fryra që po “çmend” Instagramin - Bota Sot
Gruaja me këmbët e fryra që po “çmend” Instagramin

Bota e Yjeve

Gruaja me këmbët e fryra që po “çmend” Instagramin

Më: 12 mars 2018 Në ora: 13:17
Carmen Smith

Një grua me këmbë shumë të trasha po përdor Instagramin për t’i thënë të gjitha femrave që ta duan trupin e tyre, pavarësisht se ai nuk është perfekt.

30-vjeçarja Carmen Smith, banore në Kaliforni, ka duruar përgjatë gjithë jetës komentet tallëse të njerëzve, pasi këmbët e saj janë shumë të trasha për shkak të limfedemës.

Ajo i ka fshehur këmbët për vite të tëra, por tashmë ka nisur të pozojë me të brendshme për 48 000 ndjekësit e saj në Instagram.

“Jemi të gjithë ndryshe nga njëri-tjetri dhe ndryshimi na bën të bukur”, thotë Smith.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test