Beyonce dhe Jay-Z me turne të ri të përbashkët - Bota Sot
Beyonce dhe Jay-Z me turne të ri të përbashkët

Bota e Yjeve

Beyonce dhe Jay-Z me turne të ri të përbashkët

Më: 12 mars 2018 Në ora: 17:54
Beyonce dhe Jay-Z

Këngëtarja Beyonce dhe reperi Jay-Z do të udhëtojnë në Britani të Madhe në qershor, me shfaqje të përbashkëta në Londër, Glasgow, Cardiff dhe Manchester.

Beyonce dhe Jay-Z kanë njoftuar se do të jenë pjesë e një turneu të përbashkët, me shfaqjet e tyre të para ndonjëherë në Britani të Madhe.

Në The Run II (OTR II) do të shënojë 10 vjet që kur çifti u martua dhe vjen katër vjet pas udhëtimit të tyre të parë në turne.

Njoftimi është bërë të hënën në një video të postuar në faqen e Instagram të Beyonce.

Koncertet do të nisin në Britaninë e Madhe, me shfaqjen e parë që do të mbahet në stadiumin në Cardiff më 6 qershor.

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Ata pastaj do të shkojnë në Hampden Park në Glasgow më 9 qershor, në stadiumin Etihad në Manchester më 13 qershor dhe në stadiumin e Londrës më 15 qershor.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test