Çifti i famshëm i jep fund lidhjes tre vjeçare? - Bota Sot
Çifti i famshëm i jep fund lidhjes tre vjeçare?

Bota e Yjeve

Çifti i famshëm i jep fund lidhjes tre vjeçare?

Më: 12 mars 2018 Në ora: 19:54
Stormzy dhe Maya Jama

Kishin tre vite së bashku dhe së fundmi ishin përfolur edhe për një martesë të mundshme.

Bëhet fjalë për çiftin e famshëm Stormzy dhe Maya Jama, të cilët duket se kanë hequr dorë nga martesa, pasi sipas mediave ata i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të dashurisë.

Këtë e ka vërtetuar Stormzy, i cili këtë të hënë e ka hequr nga miqtë e Instagramit të dashurën e tij.

Këngëtari 24-vjeçar, dy muaj më parë kishte publikuar foton e fundit me të dashurën e tij, ku celebronin përvjetorin e tyre të tretë të lidhjes.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test