Jennifer Aniston e harron divorcin - Bota Sot
Jennifer Aniston e harron divorcin

Bota e Yjeve

Jennifer Aniston e harron divorcin

Më: 12 mars 2018 Në ora: 19:56
Jennifer Aniston nga fotot e publikuara shihet qartë se Jennifer e ka marrë veten nga ndarja me bashkëshortin

Vetëm një muaj më parë ajo u nda nga bashkëshorti i saj, Justin Theroux, pas shtatë vitesh lidhje.

Dhe duket se të gjithë mërzitjen Jennifer Aniston e ka lënë pas, dhe ka vendosur ti rikthehet jetës normale.

Nga fotot e publikuara shihet qartë se Jennifer e ka marrë veten nga ndarja me bashkëshortin, pasi duket mjaft e qeshur dhe duke shijuar çdo minutë të festës.

E veshur me të zeza dhe me flokët bjondë, Jennifer duket e mahnitshme.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test