Angelina relaksohet në shopping - Bota Sot
Angelina relaksohet në shopping

Bota e Yjeve

Angelina relaksohet në shopping

Më: 12 mars 2018 Në ora: 21:21
Angleina Jolie

Angleina Jolie është shfaqur e relaksuar derisa ajo dhe dy vajzat e saj kishin dalë për blerje në Los Anxhelos.

Nëna e gjashtë fëmijëve është parë me dy nga tri vajzat e saj - Vivienne dhe Zahara.

Ylli i Tomb Raider ka marrë rolin e regjisores dhe humanitares, pas ndarjes nga Brad Pitt në shtator të vitit 2016.

Në intervistën e fundit, Angelina tha se ajo ka gjetur “kënaqësinë reale”, pasi ajo shumë rrallë merret me vete.

“Unë nuk pushoj. Zemërohem kur njerëzit më thonë të pushoj. Mendoj se shumica e nënave nuk pushojnë në realitet. Disi ne gjejmë kënaqësi reale në këtë”, u shpreh Jolie.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test