Pas fejesës, Paris Hilton pranon një të vërtetë të madhe - Bota Sot
Pas fejesës, Paris Hilton pranon një të vërtetë të madhe

Bota e Yjeve

Pas fejesës, Paris Hilton pranon një të vërtetë të madhe

Më: 13 mars 2018 Në ora: 08:52
Paris Hilton

Paris Hilton ka pranuar se kurrë në jetën e saj nuk është ndjerë më e lumtur.

Këtë e ka pranuar pasi fejesës së saj me Chris Zylka, me të cilin kanë disa vite më lidhje të afërt dashurie.

Ajo është 37 vjeçare dhe duket se tashmë ka qenë koha e fundit që të jetë e lumtur dhe të jetojë një jetë të qetë.

“Nuk jam ndjerë kurrë më e lumtur dhe po ndihem sikurse po shëndërris, nuk e di, jam një grua, jam një e rritur. Por ndjejë se jeta ime sapo ka filluar” është shprehur Paris.

Ndryshe, ajo shumë shpejt edhe do të martohet ku për dasmën e saj po shkaktohen shumë diskutime dhe komente në qarqet e të famshmëve.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test