Kim Kardashian zhvishet dhe ju tregon një të metë të trupit - Bota Sot
Kim Kardashian zhvishet dhe ju tregon një të metë të trupit

Bota e Yjeve

Kim Kardashian zhvishet dhe ju tregon një të metë të trupit

Më: 13 mars 2018 Në ora: 08:54
Kim Kardashian

Kim Kardashian është njëra nga personazhet më të kërkuara të botës së televizionit.

Kim nuk i kursen imazhet e veshura dhe as imazhet më provokuese.

E tillë është shfaqur edhe këtë herë në disa imazhe të publikuara në llogarinë  e saj në “Instagram”, ku e shohim të zhveshur.

Madje ajo tregon edhe një të metë të trupit të saj, ku thotë se është shumë e bardh dhe ka nevojë për nxirje.

Ndryshe, Kim është e martuar me reperin Kanye West dhe kanë tre fëmijë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test