Bleona sërish e shkakton polemika me veshjen e saj provokative - Bota Sot
Bleona sërish e shkakton polemika me veshjen e saj provokative

Bota e Yjeve

Bleona sërish e shkakton polemika me veshjen e saj provokative

Më: 13 mars 2018 Në ora: 12:23
Bleona Qereti

Bleona Qereti edhe një herë është siguruar që të rrëmbejë vëmendjen.

Këngëtarja ka dalë në të brendshme teksa gjoksin e ka zbuluar plotësisht në një veshje mjaft transparente.

Ajo shfaqet e tëra në të zezë dhe duket bukur e provokative.

Megjithatë, edhe kjo dukje e Bleonës zgjoi një varg polemikash në rrjetet sociale.

Bukuroshja ka publikuar së fundmi edhe këngën e re “Wicked Love”, pas një fushate të re negative kundër saj.

Bleona rrëmbeu vëmendjen së fundmi me paraqitjen e saj skandaloze në Oscars.

Ajo doli tërësisht e zhveshur duke zbuluar plotësisht gjoksin, e me këtë sgiuroi edhe vëmendjen e të gjitha mediave ndërkombëtare. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test