Kush është e ëma? - Bota Sot
Kush është e ëma?

Bota e Yjeve

Kush është e ëma?

Më: 13 mars 2018 Në ora: 13:44
Phoenix (majtas) dhe nëna e saj, Mel B (djathtas)

Kanë një lidhje të fortë nënë-bijë dhe së fundmi treguan se bashkërisht mund të tërheqin akoma më shumë vëmendjen në tapetin e kuq.

Ish-Spice Girls, Mel B dhe vajza e saj, Phoenix Chi Gulzar u bënë pjesë e America’s Got Talent mbrëmjen e së hënës.

Fotot e dala nga eventi “turbulluan” ndjekësit e tyre, që e patën të vështirë të kuptojnë se kush është e ëma dhe kush është e bija.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test