Lumturi dhe shëndet - Bota Sot
Lumturi dhe shëndet

Bota e Yjeve

Lumturi dhe shëndet

Më: 13 mars 2018 Në ora: 19:30
Danielle Armstrong

Danielle Armstrong është një prej femrave më të bukura në botë dhe për të mbajtur trupin në formë padyshim që nevojitet palestër dhe një dietë e mirë.

Ky është edhe çelësi i saj teksa tregon belin e saj pasi ka humbur afro 9 kg, duke respektuar një dietë të shëndetshme dhe ushtrime të rregullta.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test