Kim tregon për sa fëmijë mund të kujdeset - Bota Sot
Kim tregon për sa fëmijë mund të kujdeset

Bota e Yjeve

Kim tregon për sa fëmijë mund të kujdeset

Më: 13 mars 2018 Në ora: 19:42
Kim Kardashian

Kim Kardashian duket shumë seksi në kopertinën e revistës Elle për muajin prill!

Ja çfarë zbuloi 37-vjeçarja me magazinën:

Pse katër fëmijë do të ishin maksimumi për të: “Nuk mendoj se mund të kujdesem për më shumë se kaq. Koha ime është e shkurtër”.

Për marrëdhënien e saj me Kanye: “Ai më ka mësuar të kem shumë mendime. Unë i kam mësuar atij të jetë më i qetë dhe më i kujdesshëm. Ne jemi një ekuilibër i mirë”

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test