Vajza e Michael Jackson përdoruese e drogës? - Bota Sot
Vajza e Michael Jackson përdoruese e drogës?

Bota e Yjeve

Vajza e Michael Jackson përdoruese e drogës?

Më: 13 mars 2018 Në ora: 21:25
Paris Jackson

Paris Jackson, është vajza 19-vjeçare e Michael Jackson, e cila javët e fundit është vënë në qendër të kritikave të mediave si përdoruese e marijuanës.

Por duket se një gjë e tillë nuk e shqetëson aspak modelen, e cila vijon jetën e saj.

Këtë të martë bukuroshja është fotografuar në një nga lokalet e saj të preferuar në Los Angelos, e veshur me xhinse, bluzë të shkurtër dhe atlete.

Por kritikat ndaj Paris janë jo vetëm përsa i përket përdorimit të drogërave. Modelja gjithashtu përflitet se është në një lidhje dashurie me një tjetër modele, gjë për të cilën ajo ka preferuar të heshtë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test