Një vallëzim sensual me Ailen Bechara - Bota Sot
Një vallëzim sensual me Ailen Bechara

Bota e Yjeve

Një vallëzim sensual me Ailen Bechara

Më: 17 mars 2018 Në ora: 14:39
Ailen Bechara

Ailen Bechara është një modele dhe balerinë e famshme në Argjentinë dhe kohët e fundit duket se është përfshirë edhe në botën e futbollit.

Modelja 27-vjeçare nuk është se ka ndonjë pasion shumë të madh për futbollin, por duke qenë se i fejuari i saj është agjenti i shumë futbollistëve të njohur në Argjentinë, Augustin Jimenez, ajo është përfshirë shpesh edhe në faqet sportive. Nuk mungojnë ndërkohë edhe shfaqjet e saj në stadium me fanelën e Argjentinës.

Modelja kohët e fundit ka marrë pjesë edhe në shumë spektakle, ndërsa është shprehur se është gati ti dhurojë një fëmijë të fejuarit të saj, Augustin Jimenez.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test