Harrojeni Xhesikën dhe Xhakartën, kjo është aktorja e ‘O sa mirë’ që ‘çmend’ me linjat trupore - Bota Sot
Harrojeni Xhesikën dhe Xhakartën, kjo është aktorja e ‘O sa mirë’ që ‘çmend’ me linjat trupore

Bota e Yjeve

Harrojeni Xhesikën dhe Xhakartën, kjo është aktorja e ‘O sa mirë’ që ‘çmend’ me linjat trupore

Më: 17 mars 2018 Në ora: 18:39
Vanesa Xhigoli

Seriali “O Sa Mirë” është njëri ndër serialet më të pëlqyer në Kosovë që disa vite. 

Në këtë serial aktrojnë dhe kanë aktruar vazhdimisht artistë të mëdhenj të Kosovës.

Përveç kësaj ky serial ka sjell edhe aktore të cilat kanë marrë vëmendjen e publikut me format e tyre trupore.

Dy aktoret më “hot” të serialit janë, Arta Elezaj dhe Arta Nitaj.

Image

 

Mirëpo përveç këtyre dy aktorëve tërheqëse, në “O Sa Mirë” po aktron edhe një aktore shumë joshëse.

Bëhet fjalë për Vanesa Xhigolin.

Ajo në serial nuk po vrehet shumë me format e saj trupore, mirëpo në jetën jashtë serialit, Vanesa është një super femër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test