Chyna uron ish të fejuarin për ditëlindje - Bota Sot
Chyna uron ish të fejuarin për ditëlindje

Bota e Yjeve

Chyna uron ish të fejuarin për ditëlindje

Më: 18 mars 2018 Në ora: 21:35
29-vjeçarja shfrytëzoi Instagramin të shtunën pasdite për të ndarë një foto me 31-vjeçarin dhe vajzën e tyre njëvjeçare, Dream.

Blac Chyna e ka uruar ish të fejuarin e saj Rob Kardashian me rastin e ditëlindjes së tij.

29-vjeçarja shfrytëzoi Instagramin të shtunën pasdite për të ndarë një foto me 31-vjeçarin dhe vajzën e tyre njëvjeçare, Dream.

“Urime ditëlindjen Rob, nga Dream dhe Chy”, shkroi Chyna nën foto.

Vitin e kaluar, ndarja e Chyna dhe Rob u bë e madhe pasi Rob postoi në rrjetet sociale, foto intime dhe personale të ish të fejuarës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test