Kim tregon se kush po e mëson të vishet - Bota Sot
Kim tregon se kush po e mëson të vishet

Bota e Yjeve

E diel, 21 tetor 2018

Kim tregon se kush po e mëson të vishet

Më: 18 mars 2018 Në ora: 23:08
Kim Kardashian

Ajo zakonisht shfaqet e zhveshur, gjysmë e zhveshur dhe ndoshta kjo është arsyeja pse bashkëshorti i vjen në ndihmë me sugjerimet e tij.

Kim Kardashian ka treguar format e saja trupore duke veshur Yeezy, pasi kishte konfirmuar se bashkëshorti i saj e mëson se çfarë duhet të veshë.

Ajo ka zbuluar së fundi për Elle, se bashkëshorti Kanye Westi jep sugjerime se çfarë rrobash duhet të zgjedhë.

Kim ka postuar fotografitë ku ajo duket e veshur me rroba të linjës sportive në Instagram.

Ylli i realitetit 37-vjeçar ka treguar linjat trupore derisa reklamon koleksionin e ardhshëm Yeezy të kompanisë  australiane 2XU.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test