Demi Rose ekspozon dekoltenë - Bota Sot
Demi Rose ekspozon dekoltenë

Bota e Yjeve

Demi Rose ekspozon dekoltenë

Më: 21 mars 2018 Në ora: 09:36
Demi Rose

Ka një prej profileve Instagram më seksi në botë dhe Demi Rose i shtoi llogarisë së saj një tjetër foto të “nxehtë”.

Modelja 22-vjeçare pozoi me të brendshme rozë dhe në fokus të aparatit ishte dekolteja e saj e bollshme.

Ndërsa të shtunën e kaluar, Demi ngriti temperaturat me një fustan gjysmë-transparent.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test