Khloe, vetë e treta - Bota Sot
Khloe, vetë e treta

Bota e Yjeve

E premte, 19 tetor 2018

Khloe, vetë e treta

Më: 22 mars 2018 Në ora: 23:07
?Khloe Kardashian

Khloe Kardashian së fundi publikoi një fotografi mjaft intime në Instagram.

Në foton bardh e zi shihet Khloe me të dashurin e saj, basketbollistin Tristan Thompson.

Ajo po ashtu shfaqi barkun e saj të fryrë. Khloe dhe Tristan presin një vajzë, e cila pritet të lindë brenda javësh.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test