Gjoksi shpërthyes i del nga bikini - Bota Sot
Gjoksi shpërthyes i del nga bikini

Bota e Yjeve

Gjoksi shpërthyes i del nga bikini

Nga: Bota sot Më: 10 prill 2018 Në ora: 13:18
Jess Impiazzi

Ajo ka qenë pjesë e shouve televiziv si Ex On The Beach dhe Celebrity Big Brother, ku ka pasur shumë punë.

Dhe tani Jess Impiazzi po bën një pushim të merituar në Marbella të Spanjës, ku ajo është fotografuar në një pishinë, përcjell Bota sot.

E veshur në bikini të zi, ajo dukej mjaft seksi, derisa mundohej t’i ‘mblidhte’ asetet trupore në bikinin e vogël që mezi ia mbante gjoksin./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test