Pushimet nisën: Ju a do guxonit të imitonit tendencën e yjeve? (+18) - Bota Sot
Pushimet nisën: Ju a do guxonit të imitonit tendencën e yjeve? (+18)

Bota e Yjeve

Pushimet nisën: Ju a do guxonit të imitonit tendencën e yjeve? (+18)

Më: 10 prill 2018 Në ora: 20:42
Tendenca e këtij viti duket se do jenë bikinit minimalistë.

Edhe pse temperaturat nuk janë akoma për plazh, yjet kanë nisur pushimet.

Tendenca e këtij viti duket se do jenë bikinit minimalistë.

Duket se çdo vit e më shumë, yjet duan të ekspozojnë sa më shumë trup.

Shihni një koleksion dhe binduni.

Ju vetë a do guxonit të dilnit kështu?

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test