E tejdukshme, Bella skena të nxehta me të dashurin në Coachella - Bota Sot
E tejdukshme, Bella skena të nxehta me të dashurin në Coachella

Bota e Yjeve

E tejdukshme, Bella skena të nxehta me të dashurin në Coachella

Nga: Bota sot Më: 16 prill 2018 Në ora: 17:32
Bella Thorne dhe Mod Sun

Ata kanë qenë të pandashëm që nga tetori i vitit të kaluar.

Dhe 20 vjeçarja Bella Thorne dhe i dashuri i saj 31 vjeçar Mod Sun, dëshmuan se pasioni nuk është shuar aspak në lidhjen e tyre, derisa u panë në Coachella të dielën, përcjell Bota sot.

Reperi nuk mund t’i mbante duart larg të dashurës së tij, me të cilin vallëzonte dhe puthej.

Bella ishte veshur mjaft provokuese, në të brendshme dhe një fustan krejtësisht transparent, që ekspozonte trupin seksi të saj.

Bella nuk i la vend imagjinatës./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test