Dukjet e yjeve në Coachella - Bota Sot
Dukjet e yjeve në Coachella

Bota e Yjeve

Dukjet e yjeve në Coachella

Më: 16 prill 2018 Në ora: 20:34
Rita Ora

“Coachella” është festivali që mbledh yjet më të njohura botërore në një vend.

Kësaj radhe ishte Beyonce e cila mahniti të gjithë me performancën e saj fantastike natën e parë të këtij festivali.  Për ta shijuar këtë peformancë ishin mbledhur plot yje, që kishin dukje tejet interesante e të bukura.

Festivali po vazhdon në ditën e tretë dhe festa nuk ka të ndalur.

Këngëtare, aktore, blogere e shumë fytyra publike po e shijojnë Coachella-n, dhe atë në rroba nga brendet më të njohura dhe dukje tejet seksi.

Më poshtë ju sjellim disa nga dukjet më të bukura gjatë festivalit.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test