Biondja seksi çmend me format trupore - Bota Sot
Biondja seksi çmend me format trupore

Bota e Yjeve

Biondja seksi çmend me format trupore

Nga: Bota sot Më: 16 prill 2018 Në ora: 22:24
Romee Strijd

Romee Strijd është një nga top modelet më të mira në botë për të brendshme femrash, e cila ka mbi 4 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Kështu që nuk është çudi që biondja seksi  22 vjeçare duket si një milion dollarë në fotot e fundit që ka publikuar duke promovuar të brendshmet e reja nga Victoria’s Secret, përcjell Bota sot.

Ajo ka publikuar dy imazhe në Instagram, derisa ka treguar hiret perfekte trupore, duke reklamuar të brendshmet.

Gjoksi shpërthyes i saj dhe barku i sheshtë kanë marrë gjithë vëmendjen./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test