Xhesika Berberi i çmend të gjithë me bukurinë në Coachella - Bota Sot
Xhesika Berberi i çmend të gjithë me bukurinë në Coachella

Bota e Yjeve

Xhesika Berberi i çmend të gjithë me bukurinë në Coachella

Më: 16 prill 2018 Në ora: 23:28
Xhesika Berberi

Xhesika Berberi ka pasur një tjetër paraqitje tejet mbresëlënse.

Supermodelja shqiptare ka mahnitur të gjithë në festivalin Coachella.

Në Indi të Kalifornisë ajo është siguruar që të rrëmbejë vëmendjen me dukjen tejet seksi dhe bukurinë e jashtëzakonshme që zotëron.

Edhe një herë ajo është krahasuar me Gigi Hadidin, e cila po ashtu ka qëndruar në të njëjtin vend.

Xhesika vazhdon të jetë e angazhuar me projekte në SHBA.

Ndryshe ajo është ende pa të dashur dhe po shijon kohën.

Bukuroshja është edhe shoqe me këngëtare shqiptare si Afërdita Dreshaj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test