Milian na lë me gojë hapur me bikini të zi - Bota Sot
Milian na lë me gojë hapur me bikini të zi

Bota e Yjeve

Milian na lë me gojë hapur me bikini të zi

Më: 16 prill 2018 Në ora: 23:52
Christina Milian

Christina Milian ndodhet në Kaliforni për festivalin muzikor Coachella dhe ka gjetur mënyrën për të tërhequr vëmendjen.

Këngëtarja 36-vjeçare ka postuar foto në Instagram me bikini të zi, duke treguar format perfekte trupore.

Milian shihet e mbështetur në murin e hotelit të saj dhe me kapele të zezë në kokë.

Christina Milian ka 4.2 milionë ndjekës në Instagram që me siguri e kanë mirëpritur këtë foto.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test