Jessie J triumfon edhe në Kinë, shpallet fituese e “X Factor” - Bota Sot
Jessie J triumfon edhe në Kinë, shpallet fituese e “X Factor”

Bota e Yjeve

Jessie J triumfon edhe në Kinë, shpallet fituese e “X Factor”

Më: 17 prill 2018 Në ora: 10:14
Jessie J

Për 4 sezone në Britani dhe Australi ajo ka qenë pjesë e programit që përzgjedh zërat më të mirë , “The Voice”, Jessie J kësaj here ka preferuar të jetë konkurrente e një programi të ngjashëm me “X Factor” në Kinë.

Teksa për 3 muaj ajo ka konkurruar me disa prej këngëtarëve më të mirë të Kinës, ajo ka mundur të shpallet fituese e këtij konkursi.

Në finalen e X Factor ajo ka performuar këngën e Whitney Houston “I will Always Love You”, duke i mahnitur të pranishmit në sallë dhe të gjithë ata që po e ndiqnin nga ekrani.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test