Justin në shoqërinë e një vajze të re - Bota Sot
Justin në shoqërinë e një vajze të re

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Justin në shoqërinë e një vajze të re

Më: 17 prill 2018 Në ora: 10:53
Justin në shoqërinë e një vajze të re

Ai është duke shijuar në maksimum jetën si beqar, që kur është ndarë nga Jennifer Aniston në fillim të këtij viti.

Justin Theroux së fundmi është parë në shoqërinë e një bukurosheje brune në New York. Ai kishte shfaqur fizikun e tij muskuloz i veshur me një bluzë dhe xhinse. Dukje të thjeshte kishte edhe shoqëruesja e tij kaçurrele, e veshur në bluzë të bardhë dhe xhinse të zeza.

Dyshja shijuan një kafe midis New York-ut, dhe dukeshin tejet të lumtur në shoqërinë e njeri-tjetrit.

Që nga ndarja me Jennifer Aniston, Justin është përfolur për lidhje romantike me artisten Petra Collins, 25 vjeçare dhe aktoren Aubrey Plaza, 33 vjeçare.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test