Prishi fejesën me futbollistin e Man United, Jena shkëlqen në plazh - Bota Sot
Prishi fejesën me futbollistin e Man United, Jena shkëlqen në plazh

Bota e Yjeve

E hënë, 15 tetor 2018

Prishi fejesën me futbollistin e Man United, Jena shkëlqen në plazh

Më: 19 prill 2018 Në ora: 23:19
Jena Frumes

Prej më shumë se 1 muaji Jena Frumes nuk është më me futbollistin e Manchester United, Jesse Lingard. Modelja amerikane dhe 25-vjeçari ishin te fejuar, por për asye ende të paditura zgjodhën të vazhdojnë rrugët e tyre të ndarë.

Së fundmi, Jena ka postuar në rrjetet sociale të tjera foto provokuese, ku shfaqet me bikini dhe në shoqërinë e mikeshave të saj. Duket se Lingard tashmë i përket së shkuarës.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test