Demi merr gjithë vëmendjen rrugëve të Londrës - Bota Sot
Demi merr gjithë vëmendjen rrugëve të Londrës

Bota e Yjeve

Demi merr gjithë vëmendjen rrugëve të Londrës

Nga: Bota sot Më: 20 prill 2018 Në ora: 09:42
Demi Rose

Ajo di si të tërheqë gjithë vëmendjen kudo që paraqitet dhe të tregojë linjat e saj trupore për mrekulli.

Dhe Demi Rose e cila kishte qenë në lidhje me reperin Tyga, u shfaq tejet seksi të enjten pasdite në Londër, përcjell Bota sot.

Ajo kishte ekspozuar gjoksin shpërthyes në një bluzë ngjyrë portokalli të shkurtër duke ekspozuar edhe barkun e sheshtë dhe këmbët seksi në pantallona bardhë e zi./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test