E lumtur dhe seksi, Blac ekspozon të pasmet gjigante - Bota Sot
E lumtur dhe seksi, Blac ekspozon të pasmet gjigante

Bota e Yjeve

E hënë, 15 tetor 2018

E lumtur dhe seksi, Blac ekspozon të pasmet gjigante

Nga: Bota sot Më: 20 prill 2018 Në ora: 10:01
Blac Chyna

Blac Chyna po e jeton jetën e saj më të mirë.

29 vjeçarja dukej sikur macja kur e merr kremin, derisa ajo po largohej nga Envy Salon And Spa në Sherman Oaks të Kalifornisë, të enjten, përcjell Bota sot.

Ajo kishte një buzëqeshje të madhe në fytyrë, derisa po futej në makinën e saj Ferrari të bardhë.

A veshur sportive, ajo dukej tejet seksi duke treguar format e saj bombastike, sidomos të pasmet gjigante që merrnin gjithë vëmendjen./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test