Dua Lipa ndez skenën e Londrës, Daily Mail e quan “princeshë të popit” - Bota Sot
Dua Lipa ndez skenën e Londrës, Daily Mail e quan “princeshë të popit”

Bota e Yjeve

Dua Lipa ndez skenën e Londrës, Daily Mail e quan “princeshë të popit”

Nga: Bota sot Më: 21 prill 2018 Në ora: 07:57
Dua Lipa

Dua Lipa ka mahnitur mbrëmë Londrën derisa ka performuar në kuadër të turneut të saj botëror.

Këngëtarja shqiptare është shfaqur më seksi se kurrë, duke u ngjitur në skenë vetëm me sytjena të kuqe, përcjell Bota sot.

Për këtë paraqitje të saj ka shkruar edhe prestigjiozja Daily Mail, e cila e ka quajtur “princeshë të popit” yllin nga Kosova.

22-vjeçarja pamjen e kishte kombinuar me pantallona të zi dhe pallto të bardhë./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test