Marika, një tifoze që ngre temperaturat në Romë - Bota Sot
Marika, një tifoze që ngre temperaturat në Romë

Bota e Yjeve

E hënë, 15 tetor 2018

Marika, një tifoze që ngre temperaturat në Romë

Më: 21 prill 2018 Në ora: 13:56
Marika Baldini

oma po përjeton një nga momentet më magjike të saj në futboll, pasi eliminoi Barcelonën në çerekfinale, por edhe në luftën për vendin e tretë në kampionat me Interin dhe Lacion.

Duket një pranverë e mbushur me shumë ngjyra kjo për skuadrën e drejtuar nga Di Francesco, por edhe për tifozët dhe tifozet verdhekuqe. Mes këtyre tifozëve të shumtë spikat një tifoze shumë e veçantë. Ajo është Marika Baldini, që të gjithë pëlqimin e saj e shpreh me foto shumë provokuese në rrjetet sociale.

Në galerinë e fotove të Marika Baldinit mund të gjesh padyshim foto nga stadiumi Olimpico, duke mbështetur skuadrën e zemrës, por edhe foto me fanelën dhe shallin e skuadrën verdhekuqe, shumë pikante.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test