Courtney grindet me të dashurin në aeroport - Bota Sot
Courtney grindet me të dashurin në aeroport

Bota e Yjeve

E hënë, 15 tetor 2018

Courtney grindet me të dashurin në aeroport

Më: 22 prill 2018 Në ora: 07:01
Aktorja Courtney Cox dhe i dashuri i saj Johnny McDaid

Aktorja Courtney Cox dhe i dashuri i saj Johnny McDaid ishin ribashkuar më 2016, dhe që nga atëherë, Daily Mail shkruan se ata kanë qenë gjithmonë e më të afërt.

Megjithatë, ylli i serisë hit “Friends”, u pa duke u grindur me të të premten kur ateruan në Los Angeles.

Mësohet se 53 vjeçarja dhe 41 vjeçari po ktheheshin nga një udhëtim në New York, ku ajo i ishte bashkuar bendit të tij në një paraqitje në emisionin e Stephen Colbert.

Dyshja kishin filluar lidhjen më 2013 dhe ishin fejuar një vit më pas, megjithatë ndarja kishte pasur më 2015.

Megjithatë, ata ishin rikthyer në krahët e njëri-tjetrit në prill të vitit 2016.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test