Çmendet Nicki Minaj, ja çfarë foto ka publikuar - Bota Sot
Çmendet Nicki Minaj, ja çfarë foto ka publikuar

Bota e Yjeve

Çmendet Nicki Minaj, ja çfarë foto ka publikuar

Më: 22 prill 2018 Në ora: 18:48
Nicki Minaj

Nicki Minaj është këngëtarja me famë botërore e cila shquhet për karakterin e saj shumë rebel të cilin e shpërfaqë përmes zhveshjeve dhe provokimeve.

Këtë herë ajo ka publikuar një fotografi, shumë provokuese, duke reklamuar markën e famshme “Fendi”.

Nicki Minaj veshjen e saj thuajse gjithmonë e ka vetëm sa “për të thënë”, kurse ajo çdoherë mundohet që të ruaj format e saj trupore përmes ushtrimeve dhe dietave.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test