51 vjeçarja tregon këmbët seksi - Bota Sot
51 vjeçarja tregon këmbët seksi

Bota e Yjeve

E hënë, 15 tetor 2018

51 vjeçarja tregon këmbët seksi

Nga: Bota sot Më: 23 prill 2018 Në ora: 23:48
Halle Berry

Ajo është në dekadën e saj të gjashtë të jetës.

Por Halle Berry duket e mahnitshme si një 51 vjeçare, derisa ekspozoi fizikun për mrekulli të hënën, përcjell Bota sot.

Aktorja e cila është fituese e çmimit Oscar, dukej në top formë derisa arriti në Matrix Awards në New York.

Ajo mbante veshur një fustan të shkurtër që i nxirrte në pah këmbët e saj të tonifikuara dhe seksi.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test