“Dua një bebe”, Oriola Marashi dëshiron të bëhet nënë - Bota Sot
“Dua një bebe”, Oriola Marashi dëshiron të bëhet nënë

Bota e Yjeve

E mërkurë, 17 tetor 2018

“Dua një bebe”, Oriola Marashi dëshiron të bëhet nënë

Më: 24 prill 2018 Në ora: 12:21
Oriola Marashi

Oriola Marashi është kthye në një nga modelet më të komentuara në media, me postimet provokuese që ajo bën në rrjetet sociale.

Pas shumë publikimeve të fotove e videove ku ajo shfaqet mjaft seksi, Oriola së fundmi ka habitur me postimin e saj. Mesa duket asaj i ka lindur dëshira të bëhet nënë.

Dhe jo, nuk është shaka sepse këtë e ka bërë të ditur vetë modelja. Oriola ka postuar një foto të Kylie Jenner me vajzën e saj teksa shfaqen të buzëqeshura dhe shkruan: “Oh Zot, dua një bebe”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test